96/11/30
تعداد نظرات:0
12:20
شماره مطلب:139611309224
-A A +A

آغاز به‌کار سومین همايش بین‌المللی صنعت حلال در دبی

سومین همايش بین‌المللی صنعت حلال از امروز(۳۰ بهمن‌ماه) با مشارکت ۳۰۰ متخصص و کارشناس در شهر «دبی» امارات آغاز می‎شود و به مدت ۲ روز ادامه دارد.

به گزارش «بسیج زنان کشور»؛ خبرگزاری ایکنا به نقل از روزنامه اماراتی الاتحاد؛ این همایش بین‌المللی به همت سازمان استاندارد امارات برگزار می‌شود و سلطان بن سعید منصوری، وزیر اقتصاد امارات از میهمانان ویژه آیین افتتاحیه این همایش است.

کارشناسان حاضر در این همایش به مدت دو روز مهم‌ترین چالش‌های پیش‌روی صنعت جهانی حلال و راه‌های رفع این چالش‌ها و همچنین، الگوهای نوآوارانه‌ای که  تضمین‌کننده تعادل دستیابی به رشد صنعت حلال و سازگاری آن با احکام شریعت اسلامی است را  مورد بحث و بررسی قرار می‌دهند.

عبدالله معینی، مدیرکل سازمان استاندارد امارات در این باره گفت: یکی از ویژگی‌های بارز این دوره از همایش، تنوع در محورها و موضوعاتی است که در جلسات این همایش مطرح می‎شود، به گونه‌ای که برای نخستین بار موضوعات مهمی از قبیل نقش بانک‌ها در ابداع و نوآوری در صنعت حلال و نقش رسانه‌ در آگاهی‌بخشی به مردم درباره این صنعت و  گوش‌دادن به تجریبات مسئولان برجسته بخش مالی و بانکی در این زمینه مطرح می‌شود.

انتهای پیام/ز

افزودن نظر جدید

Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.