96/4/26
تعداد نظرات:0
00:32
شماره مطلب:13964267582
-A A +A

برگزاری دومین دوره مسابقات دفاع سه‌ دقیقه‌ای از پایان‌نامه‌

همزمان با فراخوان هفدهمین جشنواره ملی پایان‌نامه سال دانشجویی، دومین دوره مسابقات دفاع سه دقیقه‌ای از پایان‌نامه برگزار می‌شود.

به گزارش «بسیج زنان کشور»؛ به نقل از روابط عمومی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی، مسابقه دفاع سه دقیقه‌ای از پایان‌نامه‌های دانشجویی دومین‌بار متوالی از سوی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی برگزار می‌‌شود.  

 این مسابقه به‌عنوان رخدادی فرهنگی به منظور شناسایی ایده‌های خلاق و مبتکرانه در میان پایان‌نامه‌های دانشجویی شکل گرفت.  

مسابقات دفاع سه‌دقیقه‌ای زمینه‌ای مناسب برای ارایه ایده‌هایی است که به ثمر رسیدن آن‌ها می‌تواند به رفع مشکلات بخش‌های مختلف جامعه از‌جمله صنعت، کشاورزی، پزشکی، فرهنگ، اقتصاد کمک کند و به همین منظور در دوره جدید مسابقات از مدیران، فعالان و سرمایه‌گذاران این بخش‌ها دعوت خواهد شد تا با ایده‌های دانشجویان آشنا شوند.

دوره جدید این مسابقات با همکاری واحدهای جهاد دانشگاهی در سطح گسترده‌تری برگزار خواهد شد. جهاد دانشگاهی به‌عنوان مبدع این مسابقات در کشور و نهادی دانش‌بنیان که ماموریت ایجاد ارتباط بین دانشگاه و نیازهای جامعه را برعهده داشته، در صورت تمایل سایر نهادهای علمی  و دانشگاهی به برگزاری رویدادهای متناظر با این مسابقات آمادگی دارد مشاوره های لازم را ارائه دهد.

با توجه به برنامه زمان‌بندی جشنواره ملی پایان‌نامه سال دانشجویی، پیش‌بینی شده دوره دوم این مسابقات در نیمه دوم سال جاری برگزار و نفرات برگزیده نیز همزمان با آئین اختتامیه این جشنواره معرفی شوند.

انتهای پیام/ز

افزودن نظر جدید

Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.