96/10/23
تعداد نظرات:0
13:36
شماره مطلب:139610238990
-A A +A

جلسه هم افزایی سازمان بسیج جامعه زنان کشور با معاون حقوقی و پارلمانی سپاه برگزار شد

معاون حقوقی و پارلمانی سپاه با بیان اینکه بسیج زنان کشور، ظرفیت عظیم مردمی است، گفت: با حمایت و برنامه ریزی می توان از این ظرفیت که انقلابی فکر می کنند و متعهدانه عمل می کنند، به نفع بهبود شرایط جامعه استفاده کرد.

به گزارش خبرنگار «بسیج زنان کشور»؛ پیش از ظهر امروز، سردار محمدصالح جوکار، معاون حقوقی و پارلمانی سپاه پاسداران در جلسه ای با حضور مسئول سازمان بسیج زنان کشور، جانشین سازمان، مدیر فرهنگی، مدیر تحلیل و بررسی و مدیر روابط عمومی به بررسی راهکارهای همکاری های بیشتر این سازمان با پارلمان سپاه پاسداران به گفت و گو پرداختند.

در این جلسه مینو اصلانی، به ارائه گزارشی از فعالیت های این سازمان در حوزه های مختلف زنان پرداخت و پیشنهاداتی را در خصوص استفاده از فکر و توانمندی بانوان بسیجی در تصمیم گیری های این پارلمان ارائه داد.

وی ادامه داد: این سازمان در هفته بسیج هزار گروه مشاوره متشکل از بسیج طلاب، بسیج دانشجویی و فرهنگی تشکیل داد که به روشنگری در زمینه فضای مجازی و بیان راه های مواجهه با کودکان و نوجوانان علاقمند به این فضا پرداختند.

مدیر فرهنگی سازمان بسیج جامعه زنان کشور نیز با بیان اینکه پیام رهبر معظم انقلاب به کنگره هفت هزار زن شهید به عنوان منشور آزادی بخش زنان است، تبیین الگوی سوم را نسخه رهایی بخش از مشکلات فعلی دانسته و از معاون حقوقی و پارلمانی سپاه خواست که در معرفی هرچه بیشتر این الگو در داخل کشور با این سازمان همکاری کند.

جوکار با بیان اینکه بسیج زنان کشور، ظرفیت عظیم مردمی است، گفت: با حمایت و برنامه ریزی می توان از این ظرفیت که انقلابی فکر می کنند و متعهدانه عمل می کنند، به نفع بهبود شرایط جامعه استفاده کرد.

انتهای پیام/ز

افزودن نظر جدید

Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.