96/12/20
تعداد نظرات:0
10:19
شماره مطلب:139612209359
-A A +A
مسئول بسیج جامعه زنان کشور:

حجاب اختیاری خواسته وابستگان به فرهنگ منحط غرب است

مسئول بسیج جامعه زنان با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری بر حجاب و عفاف، اظهار داشت: کسانی که از حجاب اجباری دم می‌زنند و خواهان حجاب اختیاری هستند، خائن و وابسته فرهنگ منحط غرب است.

به گزارش «بسیج زنان کشور»؛ در آستانه ولادت با سعادت حضرت صدیقه‌کبری فاطمه‌زهرا سلام‌الله‌علیها، هزاران نفر از شاعران و ستایشگران اهل‌بیت علیهم‌السلام با رهبر معظم انقلاب، دیدار داشتند، در این دیدار ایشان با ردّ حرف برخی افراد مبنی بر اینکه باید اجازه داد مردم خودشان حجاب را انتخاب کنند، گفتند: این حرف را درباره همه گناهان اجتماعی می‌توان گفت؛ مثل آن که بگویند فروش مشروبات الکلی آزاد شود و هر کس خواست بخورد یا نخورد؛ آیا این حرف درست است؟

رهبر معظم انقلاب با تأکید بر اینکه ما مفتخر به حجاب زنان ایرانی هستیم و زن ایرانی با حجاب اسلامی و چادر ایرانی توانسته در عین خانه‌داری و همسرداری به بالاترین رتبه‌های علمی و فرهنگی، و حضور مؤثر اجتماعی دست یابد، افزودند: این کار خطای بزرگی است که برخی افراد برای ایجاد میل غلط و انحرافی به فرهنگ غربی به دنبال دور زدن قوانین هستند.

مینو اصلانی مسئول بسیج جامعه زنان در واکنش به بیانات مقام معظم رهبری با اشاره به اینکه موضوع «حجاب» از مهمترین ارکان جمهوری اسلامی بوده است، گفت:یکی از اهداف انقلابیون در سال 57، مقابله با بی‌بندوباری در کشور بود. 

وی ادامه داد: برای مقابله با این نوع اباحه‌گری و بی‌بندوباری و هزاران شهید تقدیم انقلاب شد و جمهوری سلامی شکل گرفت تا مردم در آسایش و آرامش با حیا و عفاف به زندگی خود ادامه دهند.

اصلانی خاطرنشان کرد: متأسفانه بعد از 4 دهه برخی نسبت به این ارزش انقلاب اسلامی موضع‌گیری می‌کنند.

مسئول بسیج جامعه زنان با بیان اینکه یکی از مهمترین آثار حجاب به شخص زن بازمی‌گردد، اظهار داشت: زن با حجاب می‌تواند با آرامش خاطر بیشتری در جامعه حضور پیدا کرده و به تحصیل علم بپردازد.

وی با اشاره به یک پژوهش صورت گرفته از سوی بنیاد شهید در خصوص وصیت‌نامه شهدا، ابراز داشت: بسامد تکرار وصایای شهدا در مدار عفاف و حجاب عنوان شده است یعنی قالب شهدا و وصیت‌نامه‌شان گفته‌اند ما رفته‌ایم تا زندگی عفیفانه باقی بماند. 

مسئول بسیج جامعه زنان با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری بر حجاب و عفاف، اظهار داشت: کسانی که از حجاب اجباری دم می‌زنند و خواهان حجاب اختیاری هستند خائن و وابسته فرهنگ منحط غرب است. 

وی ابراز داشت: جالب است  در شرایطی که هر روز در غرب شاهد گسترش  جنبش‌های عفیفانه هستیم که با تأسی از انقلاب اسلامی پیش می روند و فهمیده‌اند که عدم پوشش زنان موجب فساد، بی‌بندوباری، فروپاشی خانواده و جامعه ناامن می‌شود، عده‌ای در کشور ما که متأسفانه از خواص هم هستند خواهان حجاب اختیاری شده‌اند.

اصلانی در پایان تاکید کرد: حجاب در کشور ما قانونمند است و از همه کشورهای دنیا این مسأله پذیرفته شده است.

منبع: خبرگزاری فارس

انتهای پیام/ز

افزودن نظر جدید

Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.